Polemika
Fizyka
Kuźnia
Sprzęt
O mnie

Nowości


31.sierpień.2017

W wyniku niespodziewanego wzrostu dziedziczki, zostałem z początkiem tego roku zmuszony do wymiany fotelika Hamaxa na coś większego. Wybór padł na przyczepkę WeeHoo i-Go Turbo na którym to moje geny zostały przeciągnięte na dystansie ok 1500km w ciągu pół roku. Oto moje przemyslenia na ten temat:

Test: Przyczepka WeeHoo i-Go Turbo


16.sierpień.2017

Ostatnie przygody na Chorwackich klifach skończyły się dla tylnego koła w moim enduraku zerwaną szprychą po stronie tarczy. Zwykle spodziewamy się że zrywane będą szprychy po stronie napędu. Dlaczego zatem działo się inaczej? Otóż dlatego: Kołowa równowaga z drutem w tle


23.lipiec.2017

Napęd z jedną zębatką stał się de-facto standardem w rowerach górskich. Dlaczego zatem Jeden blat w szosówce wciąż nie jest standardem?


12.lipiec.2017

Wbrew staraniom illuminati dopadłem w swoje macki przeróżne precjoza z Chin. Między innymi: Test: Korba Jiankun IXF .


14.czerwiec.2017

Po stanowczo zbyt długim okresie posuchy, zapraszam na gruby hardkor anatomiczny w postaci: Kadencja, na sportowo i rekreacyjnie .


05.maj.2017

Witam na nowej stronie, równie prostej jak stara wersja, ale przyjemniejszej dla mnie do tworzenia. W kwestii formalnej, podczas przenoszenia część artykułów wyleciała, gdyż nie spełniały moich wymagań, część została nieco uaktualniona lub uzupełniona.

Endżoj.